The NG

Union City Invitational Results

Varsity Boys

Team Scores

1. Lincoln    41

2. Rushville    48

3. Centerville    88

4. Monroe Central    93

5. Centerville    120

6. Union County    147

7. Mississinawa Valley    199

8. Union    221

Individual Results

Monroe Central - 4th

10. Tucker Burris    18:30.3

12. Caden Shumaker    18:56.3

20. Caden Landis    19:18.5

30. Kyler Shumaker    19:47.9

35. Chris Nunez    20:21.5

43. Marco Davis    20:58.0

44. James Daniels    21:03.4

54. Noel Childress    22:12.0

60. Dorian Weesner    22:17.8

63. Briar Butler    22:56.5

73. Lane Anderson    24:22.9

Union - 8th

45. Ethan Moore    21:07.2

53. George Barnes    22:05.9

71. Gage Rice    24:09.6

76. Braydon Adams    25:54.2

78. Randy Riddle    27:07.1

80. Jaron Losey    27:11.4

Union City

61. Collin Perry    22:41.0

64. Michael Vore    22:57.5

Varsity Girls

Team Scores

1. Rushville    54

2. Centerville    55

3. Cowan     73

4. Monroe Central    79

5. Lincoln    88

Individual Results

Monroe Central - 4th

6. Gabby Beckham    21:52.9

12. Karley Puckett    23:03.2

15. Faith Hansen    23:50.1

29. Emma Formanek    26:29.7

38. Saij Sampley    28:05.1

40. Claudia Lambert    30:31.8

Union

13. Autumn Rice    23:07.6

41. Harley Losey    30:37.7

Union City

14. Chloe Wyatt    23:47.8

36. Sylaris Denney    27:59.1

Junior High Boys

Team Scores

1. Monroe Central    53

2. Richmond    80

3. Union City    94

4. Blue River    103

5. Northeastern    122

6. Lincoln    122

7. Seton    133

8. Cowan    143

Individual Results

Monroe Central - 1st

3. Eli Chamberlain    12:40.5

4. Nathan Daniels    12:52.2

5. Hayden Taylor    12:57.1

20. Lane Dance    14:01.4

25. Zayne Sampley    14:22.0

41. Grant Ross    15:04.4

71. Wyatt Daniels    16:36.0

76. Max Wagner    16:42.5

81. Gabe Rees    17:17.8

83. Orrin Morris    17:38.9

93. Jackson Wines    19:13.5

98. Noah Morey    20:02.3

Union City - 3rd

1. Conner Walser    12:10.0

8. Donovan Shinaver    13:04.4

16. Conner Cline    13:48.8

32. Brennan Hoggatt    14:39.2

46. Ronnie Dotson    15:37.6

47. Aaden Linder    15:40.1

53. Levi Clark    16:02.1

68. Nathaniel Partin    16:30.1

79. Anthony Wyant    16:50.0

94. Grant Elliott    19:15.7

107. Gabe Tap    24:21.5

108. Cayden Hartman    25:44.9

Union

37. Eli Wesley    14:48.3

78. Christian Smoak    16:47.5

106. Zyler Ogden    22:57.3

Randolph Southern

57. Jaxson Latello    16:06.5

89. Laban Kniesly    18:32.5

Junior High Girls

Team Scores

1. Monroe Central    57

2. Randolph Southern    126

3. Tri    140

4. Misissinawa Valley    145

5. Seton    150

6. Union City    151

7. Richmond    152

8. Blue River    162

9. Lincoln    199

10. Union    206

11. Union County    222

12. Cowan    274

Individual Results

Monroe Central - 1st

6. Kathleen Osborne    14:03.4

9. Addison Coe    14:23.9

13. Addy Puckett    14:38.4

14. Avery Thomas    14:44.7

15. Gracie Baker    14:51.0

21. Ariana Poe    15:27.1

34. Morgan Ferguson    16:45.9

43. Taylor Oren    17:41.7

46. Alivia Arvin    18:04.9

77. Nadine Crawford    24:44.1

Randolph Southern - 2nd

20. Haileigh Allen    15:21.0

25. Sarah Glunt    16:03.6

26. Jennifer Donell    16:07.7

29. Jazmyn Martin    16:19.0

30. Allie Black